Page content
Opleiding Tandarts Angstbegeleiding
Hier kunt u info vinden over Opleiding Tandarts Angstbegeleiding.
Masterclass 6 oktober 2010
Hierbij bent u van harte uitgenodigd voor het bijwonen van de (afstudeer)masterclass van de opleiding tandarts-angstbegeleiding van 6 oktober 2010.
Jan van Trier, psychiater, zal twee presentaties verzorgen: de eerste over de implicatie van het gebruik van psychofarmaca tot de tandheelkunde, en de tweede over het omgaan met ‘moeilijke mensen’ in de tandartspraktijk. Voor het volledige programma verwijs ik u naar de bijlage.
Jan van Trier is psychiater, groepstherapeut-psychodramaturg en emdr-therapeut. Hij werkt sinds 1996 als hoofd op de polikliniek en in deeltijd op de afdeling Psychiatrie en Psychologie van het Antoniusziekenhuis op de locatie Overvecht te Utrecht. Hij geeft les aan de huisartsenopleiding en geeft ook regelmatig nascholing aan huisartsen over o.a. psychofarmaca, psychotherapie in de eerste lijn en omgaan met moeilijke mensen.
Tijdens de masterclass zal Maaike Schutjes het onderzoek, dat zij in het kader van haar opleiding deed, presenteren. Hierna zal haar het diploma ‘tandarts-angstbegeleiding’ overhandigd worden.
U dient zich voor de masterclass op te geven bij mw. L. Otte, secretariaat TA/TG (l.otte@sbt.acta.nl).
De kosten voor de masterclass bedragen:
Belangstellenden: € 295, -
Cursisten: bij de cursusprijs inbegrepen
Praktijkbegeleiders: geen
De namen van de tandartsen die deelnemen aan de masterclass worden na afloop, ter registratie in het kwaliteitsregister (KWIS), aan de NMT doorgegeven. De gegevens van deelnemende mondhygiënisten aan het KRM (kwaliteitsregister mondhygiënisten).
